ישי ריבו חדש, לרגל המצב ולפי ההנחיות: כתר מלוכה - חסידיניוז

ישי ריבו חדש, לרגל המצב ולפי ההנחיות: כתר מלוכה

מאת: יוסף ארנפלד | ח׳ בניסן ה׳תש״פ (02/04/20) 14:40 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

הימים המטורפים סביב הנגיף שמשתולל, הסגר שנכפה על כולנו וההוראות של משרד הבריאות ושל גדולי ישראל להקפיד להישאר בבית – גורמים לכל אחד להתבטא באופן אחר. אצל ישי ריבו זה קל – הוא מסתגר באולפן וכותב ובהמשך מקליט שיר חדש שמתאים לימים, לאווירה ולתקופה.

הטקסט בכתר מלוכה סוקר את ההתרחשויות החל משבוע פרשת תרומה ועד לימים אלה, כשמעל הכול מנשבת רוח של אמונה שדורשת אחדות ותקווה. בשיר המיוחד שואל ישי שאלות ומציע תשובות ודרך להתמודדות עם המצב: אמונה, חיבור בין אדם לאדם (גם מבלי להתקרב בהתאם להנחיות), תפילה ותקווה גדולה.

כתר מלוכה, נכתב בתוך שבוע אחד באולפן החדש במרתף הבית של ישי. הסגר זירז את פתיחת האולפן ה"בונקריבו", הצטיידותו והתאמתו לעבודה, וישי החל להקליט את השיר בסטודיו זה ובסטודיו של מאור שושן.

את שאר התפקידים הקליטו הנגנים מרחוק כשהם בהסגר בהתאם להנחיות משרד הבריאות, הבס למשל – הוקלט באולפני ירח, קלידים ותכנותים הוקלטו באולפן של חיים וייס, תופים ותכנותים באולפן של דקל דביר, פסנתר וקלידים באולפן של דוד איכלביץ ובאולפן של עדי נתנאלי, גיטרות באולפן של עמית, קאנון באולפן של אמיר אלייב, כינורות וויולות באולפן של אורן צור ושאר כלי מיתר באולפן של יועד ניר. כתר מלוכה הוא הסינגל הראשון מתוך אלבום חמישי ש..בדרך!

לחצו PLAY להאזנה לשיר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.37
Loading...

תגיות: ,


תגובות (7)

 1. הדר הגיב:

  זה שיר פשוט מושלם! תודה רבה!

 2. מוששששלם מחזק ביותר הזמר הזה צועק במסרים על ידי שירים! וזה ממש מחזק! מדבר לכולם: חרדים חילונים דתייים.... הגיב:

  מוששששלם מחזק ביותר הזמר הזה צועק במסרים על ידי שירים! וזה ממש מחזק! מדבר לכולם: חרדים חילונים דתייים….

 3. אחד השירים הגיב:

  וווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

 4. חח הגיב:

  מהמם ישי אלוף
  ממש מרגש עד דמעות…❤❤❤
  פתאום מבינים את המצב באמת😥😥
  "רוצה לחיות אותך ולא להיות לבד"
  זה בדיוק מדבר על כל הזקנים שלבד כדי שתתחילו פה להבין…

 5. נריה הגיב:

  וואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו שיר ממש אבל ממש יפה נ.ב וואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

 6. אסתי הגיב:

  אמאלה
  מטורף
  שמעתי את השיר יותר ממאתיים פעמים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  מתתתתתתההההההההההההה על השיר הזההההה

השאר תגובה

תוכן תגובה