הלהיט החדש של מאיר גרין: "בנשל" - חסידיניוז

הלהיט החדש של מאיר גרין: "בנשל"

מאת: יוסי אשרי | י״ד באב ה׳תש״פ (04/08/20) 18:07 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

מאיר גרין, יוצר צעיר שמצית את עם ישראל בשירה חיובית ומשמחת, שובר את חושך התקופה בתקווה גדולה, ומוציא סינגל חדש –  "בנשל". שיר חיובי, שונה, ועם מוטיבים שמחים כשבחוץ חשוך וקשה לחזות את המחר.

בזמנים של חוסר בהירות, כשהנגיף מאיים והקיץ נראה כשלכת של סתיו, האומנות מסביב עצובה והשירים כואבים. "רציתי להאיר זרקור על התקופה הזאת, כאשר כולנו יושבים בבית ולא יודעים אם נחזור לחיינו כאתמול". מעמיק מאיר, "גם עבור אומן, בכלל לא פשוט להמשיך ליצור כשלא ידוע מה ילד מחר. ועדיין, זיהיתי צורך להביא לקהל שלי תקווה שמחה באמצעות שיר שתפקידו המהותי זה להרים את רוחו של עם ישראל".

בנשל נוצר כשמאיר ישב עם חברו באולפן במהלך ימי הקורונה הראשונים, ועבד בכלל על שיר אחר. "תוך כדי העבודה, קיבל חברי אין סוף שיחות, ביקורים ובקשות ממכריו להלוואות חירום בשל המצב. באותו רגע הבנתי באיזה דיסוננס אנחנו, חיים על חוט דק בין הישרדות לאומנות, בין אושר לפשטות.."

אז מה יש לעשות? עלינו למצוא איזון ולראות את העולם שלנו באור חיובי. גרין מספר שהוא עצמו מצא את האיזון והתקווה בה, זה מסייע לו להתנהל בחיים. מאיר מברך על איזון ושולח תקווה לכולנו כיצירה שנוצרה לצורך השעה.  השיר מזכיר לנו שאבא כאן וכל אחד מאתנו "בנשל" השם יתברך, וגם בתקופה זו הוא לא יעזוב אותנו לרגע.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.59
Loading...

תגיות:


תגובות (6)

 1. טיל שיוט הגיב:

  שיר יפה מאד!
  ממש יפה שזה על הקורונה!

 2. טיל שיוט הגיב:

  שיר יפה מאד מאד!
  ממש יפה שזה על הקורונה!

 3. אני אלוף העולם הגיב:

  אין על מאיר גרין בעולם תסכימו איתי שאין עליו רק בגלל שהוא גר בהר שמואל סתם אין על השיר הזה כל עמ"י מכיר אותו ההההוווו אבא שלי תמיד כאן איתי אחלה שיר עלה והצלח

 4. מבשרת הגיב:

  אין על המתפתח מאיר גרין!!! שיר חתיך!!!!!!!!!!!
  קול דק ו.. מושלם!
  והשיר הכי יפה שלו זה כי אני יהודי

 5. יעל הגיב:

  אין על מאיר גרין בעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  שיר מושלם

השאר תגובה

תוכן תגובה