איציק דדיה חדש: "כוכבים" - חסידיניוז

איציק דדיה חדש: "כוכבים"

מאת: מתי שיינברג | ג׳ באלול ה׳תש״פ (23/08/20) 15:43 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

סינגל שלישי לאיציק דדיה, במתכונתו החדשה: הזמר והיוצר איציק דדיה מסתער עם להיט מובטח חדש במסגרת יצירה מוזיקלית מקורית ובוגרת יותר. 

כוכבים, מתאר את השגרה הנוכחית של היוצרים והאומנים ובעצם של כולנו, בימים של נגיף ארור. "המילים בועטות בבטן, כי התקופה הזו לא פשוטה לאף אחד ובוודאי לנו האומנים שרגילים לשמח. כשהנסיבות סוגרות אותך בבית ולא מאפשרות לך להופיע כ"כ הרבה זמן ואפשר רק לדמיין את הקושי, אבל אז קיבלתי את מילות השיר המחזקות, ואיתן אפשר לנצח את היום ואת המחר, את הקושי ואת הטעויות – שוברים גלים ומתגברים על מכשול…"

השיר הוא עדות לתקופה בה אנו חיים "מעולם לא העלינו על דעתנו לנהל שגרה, ולחיות עם מגבלה כאילו אנו חולים. המילים של כוכבים דוחפות אותנו קדימה אל מעבר למחלה. אשר לעיתוי – החלטתי להוציאו כעת, כי רבים חשבו שהדבר הנורא הזה מאחורינו. הרי חזרנו לבתי הכנסת, שיעורי התורה שבו להישמע ברבים, וגם מכשירי הטלפון, ב"ה, החלו לצלצל ואיתם מתעניינים ומזמינים הופעות. אלא שפתאום מתברר שאנו במצב גרוע יותר ממה שהיינו בגל הראשון. אז נכון, כוכבים נופלים אבל אנחנו מתחזקים, החוזק הנפשי שלנו הוא בנשמתנו, וכשזה כך אז גם השמיים נפתחים לנו…"  

איציק, שהחלים מהנגיף, מנסה לחזור לשגרה. בימים אלה הוא שוב בארה"ב, לשם טס לסדרת הופעות ואירועי שמחות, "אכן חליתי בעבר בעת מסע הופעות באמריקה וב"ה כעת אני בריא, השבח לבורא עולם". הוא לא חשש לטוס שוב, כי "זאת הפרנסה שלי ושל צוות שלם שעובד איתי" ומזכיר לכולנו שאפשר להידבק גם בארץ, לא צריך להרחיק עד לחו"ל… ואולם, השתדלות חייבים לעשות וחובה לשמור על ההנחיות, אך מעבר לזה הכול בידי שמיים.

דדיה על הבמות כבר מגיל צעיר, שלושת אלבומיו הראשונים ביטאו יצירה צעירה, שהתאימה לשעתה. את הקריירה המוזיקלית בשלבה הנוכחי, מתאר דדיה כהתבוננות עצמית, יצירה מתוך ניסיון רב והבנה מעמיקה.

הלחן של אלחנן אלחדד, מלחין מוכשר בקיא ורגיל, אבל על העיבוד חתומים שני אחים, אייל ואיר שריקי יוצרים צעירים ומבטיחים שזהו להם הפרויקט הגדול הראשון. איציק שמח לפרגן: "זכיתי לקבל הזדמנויות בהיותי צעיר ולא מוכר, ואני מעביר את זה הלאה. פגשתי צמד אחים חדים ומוכשרים ושמח על שניתנה לי הזכות להכיר ולעבוד איתם, אני בטוח שנשמע עליהם רבות".

לחצו PLAY להאזנה לשיר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.57
Loading...

תגיות: ,


תגובות (10)

 1. רנה הגיב:

  מושלללללללללללללללללללם!

 2. מיכל הגיב:

  וואאאאווווווווווווווו!! שיר יפה ומרגש מאד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. מישהי הגיב:

  שיר מאוד יפה ומרגששש

 4. מישהי הגיב:

  שיר מאוד יפה ומחזק

 5. הילה הגיב:

  שיר ממש מרגש מהמםםםםםם

 6. אני בעצמי הגיב:

  תגובה במילה אחת אתם רוצים??
  מ ו ש ל ם ם ם ם

 7. טלי הכי שיש הגיב:

  כבר אין שירים כאלה..
  וזה פשוט שיר יפה מרגש לבכות בחופשי…סתם לא בוכה.
  אבל זה שיר חזק.
  לא סובלת את איציק דדיה אבל שיר אחד שלו יצאה טוב וזכה.

 8. אביטלוש הגיב:

  שיר מהמםםםםם ברמותתתתתתתת!!!!!!

 9. נעמי פרץ הגיב:

  איציק י-ח-ת-י-ךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך שלי ושל אמא שלך חיים ששששששששששששששששששששללללליייייייייי

 10. מנדי הגיב:

  הלב שלי נקרע לשמוע את השיר שלו

השאר תגובה

תוכן תגובה