- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

מזרח פינת מערב: איתן זיו עם סינגל ראשון

איתן זיו - בשבילך

איתן זיו [26], זמר יוצר כותב ומלחין. את דרכו המוסיקלית החל באופן מקצועי בגיל עשרים. זיו שאינו מנגן על כלי נגינה מתאפיין באיכויות ווקאליות המשלבות בין רוק רך למזרחית קלילה מה שיוצר התמזגות מוסיקלית ייחודית וערבה לאוזן הישראלית הטיפוסית.

זיו מביא איתו סגנון כתיבה ייחודי המשלב בין טקסט בעל משמעות עמוקה מחד ומאידך נושאים וחוויות אותן חווים כולנו. "בשבילך" מהווה דיאלוג בין עם-ישראל לקב"ה כפי שילד קט שמעד פונה אל אביו בתום חום והרבה פשטות שיהיה שם בשבילו ויעזור לו בדרך חזרה למעלה, כפי שמבטאות מילות השיר: "אל תנסה אותי אבי… לא עשוי חזק מידי פשוט חבק ושמור עליי, לך איתי לאט כמו בן… כמו כולם גם אני נופל וקם… לו ידעת עד לאן בשבילך אני מוכן לשנות ולוותר על הכל להתגבר אחריך אחזר עד אשמע אותך אומר אל תדאג אני חוזר אותך זוכר".

בעקבות דרישת הקהל באירועים, החל זיו לעבוד במשנה מרץ על אלבום הביכורים שיורכב כולו מחומרים מקוריים פרי עטו. בהפקת האלבום משתתפים מיטב המוסיקאים והשמות בתעשיית המוסיקה כגון רמי רבא, אריה ברקוביץ', עידן גרין, אסף בוכן, ברק חלא ועוד.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2010/08/eitanziv-bishvilcha.mp3|titles=איתן זיו – בשבילך]