נגן עוד שיר - אהרן דויטש מבקש להעניק כוח ותקווה - חסידיניוז

נגן עוד שיר – אהרן דויטש מבקש להעניק כוח ותקווה

מאת: מערכת חסידיניוז | י״ד באדר א׳ ה׳תשפ״ב (15/02/22) 10:03 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

מאז שהיה ילד, הזמר והיוצר אהרן דויטש זוכר את עצמו שר, מתופף ומחפש על מה עוד אפשר לנגן. בהמשך, למד נגינה על פסנתר. כך שכבר בתור ילד הלחין מנגינות תוך כדי נגינה בפסנתר ואפילו הופיע איתם בקונצטרים של ילדים. במהלך לימודיו בישיבה התיכונית גילה את הגיטרה ומאז היא מלווה אותו לאורך השנים.

למרות שמעולם לא קיבל החלטה רשמית לכתוב ולהלחין שירים, בעיתות רצון מיוחדות הוא קיבל השראה והחל לכתוב ולהלחין. בהמשך, התמקצע בבית הספר למוסיקה 'מוסררה' בתחום הכתיבה וההלחנה. זמן קצר לאחר מכן, הוציא אלבום בכורה משיריו ולחניו 'היינו כחולמים', בהפקה מוסיקלית של מני אבן חיים. במקביל, הנגינה מלווה אותו בשאר עיסוקיו; בעבודה בבית חינוך עיוורים, בזולה של חצרוני ובלימוד גיטרה לנערים. בין לבין עורך טישים של שירי נשמה לצעירים ומבוגרים כאחד. "גיליתי שכשהלב שלי מתעורר מהשירים הללו, גם הלבבות סביבי מצליחים להתעורר".

לפני כשנה, החליט דויטש להשתדרג מוסיקלית. בחנוכה אשתקד הוציא את השיר אור חנוכיות, בהפקה מוסיקלית של שמוליק דניאל. כעת, הוא מוציא סינגל נוסף בדרך לאלבום חדש: 'נגן עוד שיר'. "השיר הגיע אחרי תקופה ארוכה שלא הצלחתי ליצור, בהיותי רווק. ערב אחד כשחזרתי מדוכדך מחתונה של בן דוד, פתאום קבלתי השראה של מילים ולחן בתוך החושך והערפל, עם הרבה תקווה". כיום, כשהוא נשוי באושר לאחר שצלח את המשבר, הוא משחרר את השיר ומבקש להעניק כוחות למתמודדים עם אתגרים ולתת להם תקווה. "למרות שזהו שיר רוק מודרני ועכשווי, השירה פורצת מתוך הלב והופכת אותו לניגון של החיים".

לחצו PLAY להאזנה לשיר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.00
Loading...

תגיות: ,


השאר תגובה

תוכן תגובה