הרב ישראל קרמר מגיש את השיר שהולחן לבר מצוה

הרב ישראל קרמר מגיש את היצירה  'י"ג שנה' – ביטוי מוחשי לשפע הגדול שיורד ביום הבר מצוה עם מסר עוצמתי במיוחד איך להמשיך אותו הלאה.

.על הביצוע הופקד הזמר הצעיר ר' שמעיה קרמר, אשר ניחן בקול טנורי חזק ובריא, אשר מהנה את עם ישראל מעל גבי במות שונות, והביא את השיר אל פסגות הנאה אחרות מכל מה שהכרנו עד עתה.

הרב ישראל קרמר הגיש את השיר הראשון 'וכל החיים' שהלחין לע"נ בנו בכורו שמוליק ז"ל. לאחר מכן הגיש את השיר 'מחילה' יחד עם הבעל מנגן ר' משולם גרינברגר שהצליח להרטיט רבבות יהודים בעת פתיחת הארון של ימים נוראים…השיר הבא היה השיר 'חיזקו' עם יואלי צישינסקי, המעבד של השיר החדש 'י"ג שנה'.

מילים מתוך הספר הקדוש מאור ושמש: כשמגיע בן אדם לי"ג שנה, ומתחיל, להניח תפילין, אז נותנים לו, מן השמים, השגה וקדושה גדולה. והנה, בנסוע, האיש הישראלי אל הצדיקים שבדורו, ומקרב, את עצמו, בתשוקה, ואהבה רבה אל הצדיק. אזי כמים הפנים אל פנים הצדיק משפיע אליו בקדושתו להיות לו יתד נאמן בהקדושה. 

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה