בני פרידמן מגיע לישראל! – המופע בבנייני האומה

כמה ימים אחרי פורים ורגע לפני המולת הפסח, הזמר החסידי מארה"ב בני פרידמן, מגיע למופע להקה עוצמתי ולוהט בירושלים. פרידמן יארח את הזמר עקיבא על במת בניני האומה, ואת ילד הפלא אמן הרגש ארי היל לזיץ מרגש כיאה לסיום זמן חורף בישיבות.

המופע לוהט שיסגור את החורף, יכלול את להיטיו הגדולים של בני מכל האלבומים, דואטים מפתיעים וגרסאות מיוחדות לשירים שפרסמו אותו. ובמופע הזה, לראשונה, רוכשי הכרטיסים מחליטים אילו שירים ישירו בני ועקיבא. בסיום תהליך רכישת הכרטיס, מופנים הרוכשים לסקר בו הם בוחרים את השירים האהובים במיוחד של שני האומנים והשניים יבצעו אותם במהלך המופע. יונתן יחיאל שמפיק את המופע מגלה כי ההכנות בעיצומן, וכי ההרכב המוזיקלי שמלווה את בני נערך להמם את הבאים "באחריות, לא שמעת הרכב כזה בחיים שלך" 

לקראת המופע בישראל ולרגל ימי הפורים, מתכוון בני להשיק אלבום פורימי במיוחד, אלבום שיככב בכל מסיבות הפורים היהודיות בארץ ובעולם.

למופע "בני פרידמן מגיע לישראל" הוקצו כרטיסים במתחם הגברים המרכזי ולנשים יוחד היציע. החלה מכירת הכרטיסים. 
לרכישת כרטיסים: https://tickchak.co.il/25966

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה