לא רק אנחנו מחכים לגאולה: הראל טל – ואתה ברחמיך

זמן קצר לאחר שיתוף הפעולה המפתיע והמצליח של הזמר היוצר הראל טל עם הזמר מוטי וייס בקליפ של תזמורת החתונה ובמופע הגדול בחול המועד פסח בחברון, משחרר הראל סינגל חדש שכולו תפילה לגאולה ברחמים: 'ואתה ברחמיך'.

השיר 'ואתה ברחמיך', המשלב מילים מהתפילה עטופות באמירה נוגעת של הראל, מבטא את הגעגוע של ה' ועם ישראל, ועל ידי זה בקשת הגאולה ברחמים. "השיר מביע את האהבה והכיסופים ההדדיים בין ה' לעם ישראל. יש הרבה שירים שמדברים על זה שאנחנו רוצים את ה' ומתגעגעים אליו. מה שמיוחד בשיר הזה, זה שהוא מבטא את ההדדיות. כמה שאנחנו רוצים אותו ומתגעגעים, הוא לא פחות מתגעגע ומשתוקק", אומר הראל.

"חלק גדול מהגלות זה הסתר הפנים. אין נבואה. אין רוח הקודש גלויה. ה' אמנם מדבר איתנו כל הזמן דרך המציאות, אבל אין לנו באמת מושג למה הוא מתכוון. מה צריך לתקן, מה צריך לשנות. המציאות כל כך חסרה בלי שאנחנו יכולים לראות אותו מולך בגלוי. הזעקה הגדולה בשיר היא: בוא אלינו בורא עולם! תתגלה אלינו! תדבר איתנו! אנחנו רוצים כבר לראות אותך עין בעין. רצוננו לראות את מלכנו!".

ואתה ברחמיך  Iמילים: תפילה והראל טל I לחן וביצוע: הראל טל I הפקה מוסיקלית: אבי טל

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה