ישי ריבו החדש: "תיכף יפתח" - חסידיניוז

ישי ריבו החדש: "תיכף יפתח"

מאת: יוסי אשרי | ד׳ באלול ה׳תשפ״ב (31/08/22) 15:10 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

גדול היוצרים של זמננו בתחום המוזיקה היהודית ישי ריבו, מפתיע בשיר חדש, מלהיב ומרגש ׳תיכף ייפתח׳ שנכתב כמעט במקרה, ברגע אחד כשישב עם חברו הטוב עקיבא מול הים. 

זה קרה אז באחד מסגרי הקורונה, השיר שכתבו יחד מתאר את הרגע לפני שהכל נפתח, לפני שהתמונה מתבהרת והאור עולה. זאת בעצם פעם ראשונה, שריבו מוציא שיר שכתב יחד עם שותף. גם ההפקה המוזיקלית מפתיעה, ושוברת את הגבולות המוכרים של ישי, עם שיתוף פעולה ראשון עם סתיו בגר לצד שותפו המוזיקלי הוותיק של ישי מאור שושן. 

ישי על השיר: ״אחרי שנכתב, הנחתי את השיר בצד וכמעט שכחתי ממנו. פתאום, אחרי שנתיים הרגיש לי שהוא צריך לצאת. החוויה של יצירה עם אמן אחר חדשה עבורי, כזו גם היתה חוויית ההפקה עם סתיו. הרגשתי שאני מוכן להיפתח לדברים חדשים שהפכו את התהליך לראשוני ומרגש עבורי…״

השנה האחרונה האירה פנים לקריירה של ישי:  להיטו הענק 'סיבת הסיבות' זכה בפרס ובתואר השיר המושמע ביותר בשנה האחרונה, סיבוב הופעות בינלאומי שבר שיאים ועבר בין ערים כמו טורונטו, מיאמי, פריז וגם הופעה היסטורית באצטדיון מול 12,000 איש. במקביל, הופיע בארץ על הבמות הגדולות ביותר, מול קהל מעורב מכל גווני האוכלוסייה בישראל, שמכיר ושצועק יחד איתו את מילות כל השירים המרגשים, שהפכו לנכסי צאן ברזל של התרבות היהודית והישראלית. 

לקראת החגים הבעל"ט, יופיע ריבו בשתי הופעות מיוחדות של המופע ׳אלול׳ שעוסק בימים הנוראים בהרכב גדול של 14 נגנים. כ"ה אלול בבריכת הסולטן וז' תשרי באמפי קיסריה.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.89
Loading...

תגיות: ,


תגובות (4)

 1. יעקב עמר הגיב:

  אין על ישי ריבו בעולם

 2. נועה טחובר הגיב:

  שיר משמח תודה רבה!!

 3. שלהבת הלברט הגיב:

  וווואוווו אין על ישי ריבוווווו

 4. אליק פיזם הגיב:

  ישי ריבו הוא מלך ועל זאת אין להתווכח

השאר תגובה

תוכן תגובה