יהושע לימוני בלחן מרגש על ״מזמור לתודה״

יהושע לימוני, מוסיקאי מוערך, ועתיר ניסיון, בעל תשובה, שבעשור האחרון שישה משיריו התנגנו בכל תחנות הרדיו מכל הגוונים, הופיע על הבמות המוכרות בארץ, הפיק והשתתף בפרויקטים מוזיקליים משובחים, שיתף פעולה עם אמנים גדולים ומוכרים בתעשיית המוזיקה הישראלית והיהודית כמו: אביתר בנאי, דודו טסה, עוזי חיטמן, אריאל זילבר, ארקדי דוכין, ג'וני שועלי ועוד רבים נוספים, 

כעת מוציא בפעם הראשונה סינגל על פרק תהילים בלחן מקורי משלו, פרק ק' – "מזמור לתודה".

כך הוא מתאר את החוויה של הפקת השיר: ״העבודה על המזמור, החל מהלחן, ההקלטות ועד לסיום, הייתה מהירה וקלה יותר כמעט מכל שיר שאי פעם הוצאתי לרדיו. כאילו שמלמעלה אמרו לי ״ברוך הבא״ . זה התחיל מהכוונה להקליט סקיצה פשוטה, אבל מהר מאוד התפתח לשיר בהפקה מלאה. 

במהלך העבודה על השיר הרגשתי איך מתווספת הכרת הטוב בכל הבית. כיוון שהאולפן שלי בתוך הבית, מצאנו את עצמנו, המשפחה, מזמזמים את המזמור, ערב ובוקר וצהריים. זה השפיע על אויר הבית, משהו התרכך, מצאנו את עצמנו יותר ויותר בהכרת הטוב, במצב של ״עבדו את השם בשמחה״, כשדברים טובים החלו לבוא, לא קשרתי את זה לשיר, בדיעבד אני בטוח שיש לזה קשר.  בעזרת השם שהניגון הזה ימלא עוד הרבה בתים בהכרת הטוב, בשמחה ובדברים טובים.״

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה