יעקב יאנג חוזר בסינגל חדש: "ושננתם" - חסידיניוז

יעקב יאנג חוזר בסינגל חדש: "ושננתם"

מאת: יוסף ארנפלד | ה׳ באדר ה׳תשפ״ג (26/02/23) 15:38 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

למרות שחלפו כמעט שש עשרה שנים מאז שהזמר יעקב יאנג הוציא את אלבומו האחרון, התשוקה למוזיקה לא עזבה אותו לרגע. למעשה, יעקב מופיע כבר למעלה מעשרים שנה בכל סוגי האולמות. הוא הופיע לראשונה כאחד הזמרים הכוכבים של תזמורת נגינה, יחד עם השמות הגדולים במוזיקה היהודית. יאנג הופיע בכל העולם בקונצרטים, שמחות ואירועים, וממשיך לעשות זאת גם היום.

יעקב יאנג עבד על המוזיקה שלו תקופה ארוכה והוא חיפש להביא מוזיקה ייחודית לסצנת המוזיקה היהודית. יאנג מוכן לקאמבק המיוחל והוא קופץ בחזרה לסצנת המוזיקה במלוא הכוח. הלהיט החדש נקרא "ושננתם" והוא בדרך לשנות את עולם המוזיקה היהודי.

"ושננתם" נכתב על ידי יוצר הלהיטים הנודע אלי שוואב והוא שיר ייחודי מאוד, בסגנון לא נפוץ כל כך בתעשיית המוזיקה היהודית. "בעולם שבו שירי פופ יוצאים בכל יום", אומר יאנג, "הייתי צריך משהו מיוחד. רציתי משהו שידבר אליי ויבלוט אל מול כל שאר השירים בחוץ". ל"ושננתם" יש את כל זה ואף יותר. עם סגנון הסווינג האלקטרוני שלו, הוא כיף, קליט וקל לשיר. נסו את "ושננתם" ותתמכרו!

השיר נלקח מדברי רש"י, עם מסר עדכני שמתאים במיוחד להישמע לעולם. "ושננתם" שהופק על ידי יעקב יאנג יחד עם המפיק איזי דריהם, הוא שיר שיכנס לכם לראש ובטוח יגרום לכם לזוז עם הקצב הפאנקי שלו. זה לא נגמר כאן, כי זו רק ההתחלה. יעקב עובד על פרויקטים חדשים שונים אשר יוצאים לדרך בקרוב. אנו מביאים לכם את "ושננתם" בדיוק בזמן לחודש אדר, פינוק לפני פורים. אז תקשיבו ותיהנו מקצת אווירת אדר ושמחה מוקדמת!

לחצו PLAY להאזנה לשיר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: ,


השאר תגובה

תוכן תגובה