פרויקט אייכה מציג את סינגל הבכורה שלו: "הבינוני"

פרויקט "אייכה", זו קבוצה מוזיקלית שבסיסה בברוקלין, ניו יורק, שמטרתה לשלב בין רוחניות יהודית למוזיקה. השם 'אייכה', משקף את המשימה של הקבוצה, לעזור לאנשים להתחבר לאני הפנימי שלהם ולהגיע לרוחניות גבוהה יותר.

המוזיקה של פרויקט 'אייכה' נשענת על מסורות יהודיות שונות ומשלבת אלמנטים של רוק, פולק ומוזיקת עולם. המוזיקה של הלהקה היא לעתים קרובות אינטרוספקטיבית (עוסקת בהסתכלות פנימית) ורוחנית במהותה, עם מילים הנוגעות בנושאים כמו גילוי עצמי, צמיחה אישית וחיפוש אחר משמעות ותכלית בחיים.

הלהקה מציגה את סינגל הבכורה שלה – "הבינוני", בעיבוד והפקה של מנדי פורטנוי המוכשר. "הבינוני", מציג לחן עמוק ומילים מהפכניות המבוססות על התפיסה החסידית של הבינוני (או כל אדם) מספר התניא.

בשיר נותן את קולו הזמר והסולן של הקבוצה, יוסי צוקר. השירה הלבבית של צוקר משתלבת עם גיטרות חמות וקצביות, המזכירות התוועדות חסידית המעוטרת בנגינת חצוצרות ייחודית. "הבינוני" מרומם את המאזינים עם המסר.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה