"עבודת הלב" של אריה קונסטלר ואיציק דדיה

כבר לפני שנתיים כתב אריה קונסטלר כתב את המילים, ועם הזמן הם קיבלו משמעות נוספת עבורו. "השיר עוסק בהבנה מה זה בשבילי להיות עבד ה׳, הבחירה ללכת בדרכי ה' כדי להתחבר אליו ולהכניס אותו לחיי", אומר אריה. 

מילות הפזמון אנא ה׳ התאימו לטקסט השיר הבחירה באיציק דדיה לדואט כמעט התבקשה: "אני מאוד בר מזל, שיש לי מישהו כמו איציק שהתחבר לטקסט שלי ששר אותו כאילו הן מילים שלו. כל אחד יכול היה להיות זמר אורח בשיר, אבל איציק רצה להיות מעורב ומשפיע". אריה אומר ש"עבודת הלב" לעולם לא יוכל להיות השיר שהוא חלם עליו, בלי הקול והנשמה של דדיה.

השיר הזה יוצא בעיתוי מושלם, ממש לפני אלול, זמן שכל אחד יכול לבחור להכניס את ה' לחייו ולהתחבר אליו. במיוחד בתקופה שבה יש הרבה מחלוקת, שילוב השפות אנגלית ועברית יוסיף לאחדות ישראל.

אריה אומר ששורה בשיר מבטאת עבורו – המון: "להיות משרת זה לא נטל, כשאתה עובד עבור מלך". כאשר אנו מחוברים להשם, עשיית העבודה אינה קשה או נטל. זה הופך להיות דרך להתחבר אליו"

איציק דדיה: "אני מאוד מאמין בחיבורים מעניינים כמו קונסטלר. במיוחד בתקופה שלנו. שיש המון פירוד וחילוקי דעות. דווקא עכשיו חשוב שנעבוד יחד ואם להשפיע אז כבר להשפיע יחד. כשהשיר הזה הגיע אלי. היה ברור לי שאני עושה אותו חצי בעברית.. קונסטלר איש מדהים כיף לעבוד איתו יודע מה הוא רוצה המון אינטליגנציה ריגשית ורוחנית". 

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה