יוני Z מחדש את Happy Chanukah

האומן והיוצר יוני Z  מציע חידוש לסינגל החנוכה האמריקאי שלו   Happy Chanukah"" שיצא בשנה שעברה.

כמיטב המסורת האמריקאית, הרי שמדובר בממתק דביק, מתקתק ואנרגטי. לפני שנה הוציא יוני את הסינגל שזכה להישמעות רבות בכל הפלטפורמות. ואולם השנה, בעקבות האירועים הקשים והמלחמה הרגיש יוני שזה לא הזמן לשיר חדש. "המצב בארץ ישראל לא מרגיש לי להוציא שירים חדשים, אבל עם האנרגיה של חנוכה וההצלחה  של שנה שעברה דחפו אותי להעשיר את הגרסה הקודמת באנרגיה שכל כך חסרה לנו. זאת מתנת החנוכה שלי לאחינו בארץ ישראל ובגולה, מקווה מאוד שזה יסייע לכולם לצלוח את ימי החנוכה שלאורך ההיסטוריה היהודית היו גדושים בניסים ונפלאות, והלוואי שזה יצליח לשמח את הלב השבור", אומר יוני.

וכדי לא לחסום את האופציות לגמרי, יוני מבטיח לחזור לחזור לאולפן בקרוב, כדי להמשיך לייצר להיטים לקראת השקת אלבום חדש, הלוואי שכבר בקיץ הקרוב. בינתיים, בזמן שבמסיבות החנוכה ירקדו את Happy Chanukah"" בגרסת הרמיקס, הוא יהדק ויחדד שיר שכתב על המצב בארץ ישראל,  כי מעט מהאור דוחה הרבה מהחושך…".

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה