מחרוזת הפסח של קובי גרינבוים: "שירה חדשה"

כשקובי גרינבוים פגש את הצמד הצעיר יאיר בודנר ואבי ריימי שעושים את "ממתק לשבת", הוא החליט לתת במה לכישרון הצעיר והמבטיח שלהם.

כה אומר קוביג:
"פסח זה החג שלי, חג שיש הלל שלם ויש שירה חדשה, תמיד אני מרגיש בפסח איזו התרגשות בכל הופעה שאני עושה או בכל מקום שאני שר, יש איזה משהו יותר, משהו ערך מוסף לפסח מוזיקה. תמיד רציתי להוציא מחרוזת לפסח, ופגשתי את הצמד הצעיר יאיר בודנר ואבי ריימי שעושים את "ממתק לשבת", הצמד מצא חן בעיני והחלטתי לתת במה לכישרון הצעיר והמבטיח שלהם, לדעתי הם יתפסו מקום בעיבודים בארץ ישראל (ומאחל להם גם מחוצה לה) ועשיתי כלבבי, כמו שאני אוהב, מיקס של מוזיקה חסידית, ישיבתית וקומזיצאית, ישן וחדש, הכל יחד, מיקס לציבור שיהנה…

לחצו PLAY להאזנה למחרוזת

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

מוטי ויזל ואברימי לונגר שרים: בסוד קדושים

מוטי ויזל ואברימי לונגר מתאחדים בפרויקט מיוחד לחידוש הניגון הקדוש של ר׳ מרדכי מנדבורנא זצ"ל. את הרעיון הגה מוישי מנדלסון שגם עיבד את השיר יחד עם שרוליק אחיו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

איציק אשל וחברים בהילולת האור החיים הקדוש

הזמר איציק אשל מארח את מיטב האמנים: יחיאל נהרי, משה דואק, אליה והב, דוד חפצדי, אהרון נחמן אשל, חיים אביטל וציון גולן לשיר חדש לרגל יום ההילולה של האור החיים הקדוש ר' חיים בן עטר זיע"א.

להאזנה ←
שירים חסידיים

ישראליק בש בגרסה אלקטרונית ללהיט 'גאולה'

לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, אותו מציינים בחסידות חב"ד לרגל יום שחרורו מהמאסר של האדמו"ר השישי – הרבי הריי"צ זצ"ל, משחרר הזמר החב"די ישראליק בש גרסה משלו ללהיט הענק "גאולה"

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה