משה טישלר חושף את אלבומו החדש: "ריפליי"

משה טישלר חושף את יצירת המופת החדשה שלו – "ריפלי".  מדובר באלבום שהופק בקפידה ומבטיח חוויה מוזיקלית מרתקת לחובבי המוזיקה היהודית בכל רחבי העולם.

"ריפליי" – כתרגומו בעברית, "ניגון חוזר", הוא אוצר עבור אוהבי המוזיקה היהודית, הכולל למעלה מ-40 קלאסיקות אהובות מהעבר לצד להיטים מהשנים האחרונות. משה מבצע מחדש את השירים האיקוניים האלה בקולו העוצמתי האופייני, ושולח את המאזינים למסע נוסטלגי ומרגש במנהרת הזמן.

הזמר אלי מרקוס, נתן את קולו הנפלא למחרוזת שירים באנגלית, ובכך הוסיף תבלין נוסף לתערובת המשובחת.

לאלבום יש סגנון הפקה ייחודי, כאשר כל מחרוזת הופקה על ידי מפיק מפורסם אחר. צבי בלומנפלד, רפי גריידי, והצמד יאיר ואייל שריקי, הביאו את כישרונם הייחודי למחרוזות השונות, כאשר המפיק נחום לויטן ערך ופיקח על הפקת האלבום.

לחצו PLAY להאזנה לטעימה מתוך האלבום

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

מוטי ויזל ואברימי לונגר שרים: בסוד קדושים

מוטי ויזל ואברימי לונגר מתאחדים בפרויקט מיוחד לחידוש הניגון הקדוש של ר׳ מרדכי מנדבורנא זצ"ל. את הרעיון הגה מוישי מנדלסון שגם עיבד את השיר יחד עם שרוליק אחיו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

איציק אשל וחברים בהילולת האור החיים הקדוש

הזמר איציק אשל מארח את מיטב האמנים: יחיאל נהרי, משה דואק, אליה והב, דוד חפצדי, אהרון נחמן אשל, חיים אביטל וציון גולן לשיר חדש לרגל יום ההילולה של האור החיים הקדוש ר' חיים בן עטר זיע"א.

להאזנה ←
שירים חסידיים

ישראליק בש בגרסה אלקטרונית ללהיט 'גאולה'

לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, אותו מציינים בחסידות חב"ד לרגל יום שחרורו מהמאסר של האדמו"ר השישי – הרבי הריי"צ זצ"ל, משחרר הזמר החב"די ישראליק בש גרסה משלו ללהיט הענק "גאולה"

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה