אחד שאוהב: אלבום חדש לזמר והיוצר גדי פיינגולד

הזמר והיוצר גדי פיינוגלד משיק אלבום חדש, השלישי במספר. בהפקתו המוזיקלית של אייל מזיג, עם נבחרת של שירים ושיתופי פעולה, שכל אחד מהם מביא צבע אחר ביצירה של פיינגולד וביחד יוצרים חוויה מוזיקלית נוגעת ומרגשת.

פיינגולד משתף על תהליך הוצאת האלבום: "אחרי עבודה של שנתיים וסינגלים שיצאו, האלבום היה אמור לצאת בתחילת החורף ביחד עם מופע השקה וסבב מופעים ברחבי הארץ, אבל בשבעה לאוקטובר הכל התהפך עלינו וכמובן שהחלטתי לשים את כל-זה בצד. שמונה חודשים לתוך המלחמה שנמשכת הרגשתי שמה שמגשר ומחבר אותנו זו המוזיקה שנותנת לנו נחמה ותקווה".

לחצו PLAY להאזנה לשיר הנושא מתוך האלבום

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

מוטי ויזל ואברימי לונגר שרים: בסוד קדושים

מוטי ויזל ואברימי לונגר מתאחדים בפרויקט מיוחד לחידוש הניגון הקדוש של ר׳ מרדכי מנדבורנא זצ"ל. את הרעיון הגה מוישי מנדלסון שגם עיבד את השיר יחד עם שרוליק אחיו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

איציק אשל וחברים בהילולת האור החיים הקדוש

הזמר איציק אשל מארח את מיטב האמנים: יחיאל נהרי, משה דואק, אליה והב, דוד חפצדי, אהרון נחמן אשל, חיים אביטל וציון גולן לשיר חדש לרגל יום ההילולה של האור החיים הקדוש ר' חיים בן עטר זיע"א.

להאזנה ←
שירים חסידיים

ישראליק בש בגרסה אלקטרונית ללהיט 'גאולה'

לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, אותו מציינים בחסידות חב"ד לרגל יום שחרורו מהמאסר של האדמו"ר השישי – הרבי הריי"צ זצ"ל, משחרר הזמר החב"די ישראליק בש גרסה משלו ללהיט הענק "גאולה"

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה