הלל מאיר משיק את אלבום הבכורה "תירוצים"

"תירוצים" הוא אלבום שמספר גם את הסיפור מאחורי הלל מאיר, אמנם מגוון בשלל סגנונות מוזיקליים, אך שומר על האופי והצביון הישיבתי שמוליך את הלל לאורך הקריירה. האלבום מורכב משורת שירים שמושפעים באופן ישיר מהמוזיקה החסידית הנוסטלגית, ומונגשים בהפקה חדשנית 2024.

הסיפור של הלל מסופר לעומק במהלך האלבום, השירים שנכתבו בהשראת מאמרי חז"ל, זוכים לפרשנות מרתקת של הלל, כשבתוך כך, תוכלו למצוא טקסטים ועומק חדש בתוך חוברת האלבום, שם מספר הלל את סיפורו של כל שיר.

את הרוב המוחלט של השירים באלבום הלחין הלל בעצמו, כשאליו מצטרפים אלי קליין, חיים אלטמן ויונה ניימן. את האלבום עיבדו והפיקו מוזיקלית אלי קליין ואיצי ברי.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'ונתתי' מתוך האלבום

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

מוטי ויזל ואברימי לונגר שרים: בסוד קדושים

מוטי ויזל ואברימי לונגר מתאחדים בפרויקט מיוחד לחידוש הניגון הקדוש של ר׳ מרדכי מנדבורנא זצ"ל. את הרעיון הגה מוישי מנדלסון שגם עיבד את השיר יחד עם שרוליק אחיו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

איציק אשל וחברים בהילולת האור החיים הקדוש

הזמר איציק אשל מארח את מיטב האמנים: יחיאל נהרי, משה דואק, אליה והב, דוד חפצדי, אהרון נחמן אשל, חיים אביטל וציון גולן לשיר חדש לרגל יום ההילולה של האור החיים הקדוש ר' חיים בן עטר זיע"א.

להאזנה ←
שירים חסידיים

ישראליק בש בגרסה אלקטרונית ללהיט 'גאולה'

לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, אותו מציינים בחסידות חב"ד לרגל יום שחרורו מהמאסר של האדמו"ר השישי – הרבי הריי"צ זצ"ל, משחרר הזמר החב"די ישראליק בש גרסה משלו ללהיט הענק "גאולה"

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה