עיתון משפחה הולך להפתיע בפסח עם אלבום חדש: 'כדאי רבי שמעון'

עיתון משפחה - כדאי רבי שמעון

עיתון 'משפחה' מפתיע אתכם בחג הפסח הבעל"ט עם מתנת חג שעוד לא שמעתם: אלבום חדש עם כל השמות הגדולים במוסיקה החסידית בהפקה מוסיקלית מדהימה.

"כדאי רבי שמעון בר יוחאי" – נקרא האלבום המקודש כולו לתנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי זיע"א, שהופק ע"י צוות ההפקה המשובח של טים הפקות. אברהם פריד, ישראל ורדיגר, שלמה טויסיג, שלומי גרטנר, מוטי אילוביץ, חילי פוזן ושרגי גשטטנר – הם האמנים המשתתפים באלבום שהולחן ע"י יוסי גרין ופינקי וובער. על העיבודים: משה מרדכי (מונה) רוזנבלום, משה לאופר ולייב יעקב ריגלר.

האלבום יצורף כשי מתנה לקוראי גיליון חג הפסח של עיתון 'משפחה'. אם ספרתם את האמנים המשתתפים, תגיעו גם לסך השירים באלבום.

אגב, מקורות יודעי דבר מספרים ל'חסידיניוז' כי גם עיתון 'בקהילה' לא טמן את ידו בצלחת והולך להפתיע גם הוא עם אלבום חדש ובו שירים של גדולי הזמר החסידי שמעולם לא ראו אור בצורה מסודרת.

קטעים לשמיעה מתוך האלבום יעלו בע"ה בקרוב.

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה