- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

חם מהתנור: בן סנוף עם אלבום חדש "המסע" • להאזנה

בן סנוף - המסע

בן סנוף שאחראי ללהיטי הענק "אם אשכחך ירושלים" ו- "שיר למעלות", שזכו ליותר ממיליון צפיות ביו-טיוב ולעשרות אלפי הורדות ברשתות הסלולר, מוציא סוף סוף את אלבומו "המסע".

"המסע", אחד מהאלבומים היפים והמיוחדים שראו אור לאחרונה, יוצא לכבוד חג הפסח הקרוב. האלבום חוצה גבולות, מרגש ונוגע בקהל החילוני והדתי כאחד ומשלב שירים מהמקורות לצד שירים של יוצרים מהשורה הראשונה: איתי זילברשטיין שכתב והלחין את "ושבו בנים לגבולם" – אחד השירים המרגשים והמצמררים שנכתבו למען השבתו של גלעד שליט לגבולותינו. יואב גינאי וצביקה פיק שכתבו את "גן הכוכבים" שזוכה לעיבוד חדש ומרענן. זילברשטיין ואלון צדוק שכתבו את "ילדים של אלוקים" – דואט עם הזמר מושיק עפיה, שיר יפהפה המגשר בין העולם הדתי לעולם החילוני. יוגב סמינה שאחראי על העיבודים וההפקה המוסיקלית באלבום כתב גם את "המסע", "האישה של חיי" ו- "הרוח בקרבנו" הנפלאים.

בן סנוף הפך בשנה האחרונה לאחד הזמרים המבוקשים ביותר והתקבל באהדה גדולה ע"י כלי התקשורת. השיר "אם אשכחך ירושלים" בביצועו ליווה עשרות זוגות בדרך לחופה ותחנות הרדיו מחבקות את שיריו. קולו של בן, שהוא כלי מיוחד ונפלא, הופך את "המסע" לאלבום קסום שתענוג להאזין לו.

לחצו PLAY להאזנה לשיר הנושא מתוך האלבום
[audio:https://www.chasidinews.com/audio/bensnuff-hamasa.mp3]