- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

אבקשך: אבישי לוי עם סינגל שלישי במסגרת הקאמבק

אבישי לוי - אבקשך

אבישי לוי הוגדר כילד הפלא של המוסיקה המזרחית של שנות השמונים, כשהיה רק בן שבע. עת שימש כסולן הראשי של מקהלת הילדים המיתולוגית פרחי ירושלים, במסגרתה הופיע ברחבי ארץ והעולם. לפני כעשרים ושתיים שנה יצא אלבום הבכורה של לוי "מי אל כמוך" שזכה להצלחה גדולה, מאז הוציא לוי חמישה אלבומי אולפן שהיוו אבן דרך במוסיקה המזרחית שפרצה גבולות וחדרה לקהלים חדשים ומגוונים.

אחרי שתיקה מוסיקלית של מספר שנים בהן התמקד בבניית התא המשפחתי ובתחומים נוספים, חזר לוי לפני כשנה בקאמבק גדול אל מרכז הבמה והעשייה של המוסיקה המזרחית כשהוא מלווה בהרכב להקה חדש עם נגנים מהשורה הראשונה בדרך לאלבום חדש מגוון ומפתיע.

שני סינגלים מתוך האלבום השביעי שבדרך, כבר ראו אור במהלך השנה החולפת: הראשון היה בלדה שקטה 'משמים תשמור עלי', ואילו השני היה 'אתה המלך' במילים שכתבה שלומית צברי ובלחן יווני.

"אבקשך" – הסינגל החדש מורכב מבלדה מרגשת היוצאת מנבכי הלב ומבקשת "אנא אלוקים אנא ענה לי אנא אלוקים מה שעובר בי… התשמע קולי קורא אליך… התראה אלי לא נעלם ממך דבר". יאיר אבידן אחראי למילים הנוגעות וללחן העוצמתי, כשהעיבוד וההפקה המוסיקלית של אילן לב ואלי מלמד ובהשתתפות מיטב המוסיקאים והנגנים בז'אנר המזרחי.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2011/02/avishaylevi-avakshecha.mp3|titles=אבישי לוי – אבקשך]