- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

שירים מתוך המגירה: אהרן רזאל ● מה עשית היום?

אהרן רזאל - מה עשית היום

אחרי שהפך לאחד השירים המושמעים ברדיו הישראלי עם "מה עשית היום?" ואחרי הדואט המרגש "עולה בשביל" עם שולי רנד יוצא האלבום החדש של אהרן רזאל, כוכב המגזר הדתי שכובש הפעם גם את לבבות החילונים.

סגנונו המוזיקלי של רזאל נע בין רוק, מוזיקת עולם, ראגיי ומוזיקת נשמה עם מקצבים שמחים וקליטים. אחרי שכבש את המגזר הדתי ונחשב לאחד מגדולי כוכביו, רזאל זוכה לפופולריות חסרת תקדים בקרב קהל חילוני. יש בו קצת ממאיר בנאי, קצת מאלון אולארצ'יק, קצת מאריאל זילבר ובעיקר המון אהרן רזאל.

האלבום "מה עשית היום" מכיל שירים שכתב רזאל לאורך תקופה ארוכה, שירים ששמר במגירה עד בוא העת. על ההפקה המוסיקלית אמונים אבי טל ושמוליק דניאל, ומשתתפים באלבום יונתן רזאל, דניאל זמיר, שולי רנד, ניצן-חן רזאל ועוד. חלק מהשירים נכתבו במעיין סודי באזור צפת, וכזה הוא רזאל, מעיין מתפרץ של כשרון, מוסיקה ונשמה של אמת.

שלושה שירים של רזאל מאלבומיו הקודמים- 'קום צא לשדה', 'רוץ בין עצי הזית' ו'פתאום אדם נולד', נכללו גם הם באלבום בעיבודים חדשים ותורמים את חלקם לפסיפס של רזאל שבחר באלבום להביא יין ישן בקנקן חדש.

האלבום מופץ לחנויות ע"י חברת 'התו השמיני'.

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'ותחזינה עינינו' מתוך האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2011/03/razel-vetechaezena.mp3|titles=אהרן רזאל – ותחזינה עינינו]