חדש לילדים: סדרת "אבות האומה" – שמואל הנביא

אבות האומה - שמואל הנביא

עולם התסכיתים מאפשר למוח לשתף פעולה עם האוזן ולפתח את הדמיון היטב. כתיבה יצירתית, הפקה מקצועית ותחקיר טוב, מאפשרת להעביר כל מסר באופן מוחשי ביותר וללא צורך בסיוע ויזואלי מלאכותי.

'אבות האומה', מבית גרינטק, היא סידרת שמע שפותחה עבור ילדים, המציגה את הדמויות באופן מוחשי לאוזני הילד. החלק הנוכחי – "שמואל הנביא" בשני חלקים, מתאר את סיפור התנ"ך אודות הנביא, מסע נבואותיו ופעולותיו במהלך כהונתו. החברה נטלה על עצמה משימה קדושה: לחבר את הילדים אל אבות האומה, ולגרום להם  להתוודע אל הדמויות באופן רוחני נאות ולא מסיפורי גן מעורפלים.

סדרת סיפורי הנביא הותאמה לתסכית רדיופוני, הופקה על-פי כללי הכתיבה הנכונים, משתמשת בקריינים מקצועיים (יהודה דים) ומלווה את התסכית במוסיקה איכותית. מותר להניח כי הילדים ירותקו לסיפור, יחוו את סיפור האבות וילמדו כיצד נוצרה האישיות שעיצבה את תולדות עמנו.

הפצה: גרינטק.

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה