"סור מרע" – סינגל ראשון של להקת "א גרויסע מציאה" מתוך האלבום שבדרך - חסידיניוז

"סור מרע" – סינגל ראשון של להקת "א גרויסע מציאה" מתוך האלבום שבדרך

מאת: מערכת חסידיניוז | י״ג בשבט ה׳תש״ע (28/01/10) 16:21 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

א גרויסע מציאהמה הקשר בין נשמה יהודית חמה, מוסיקה מקפיצה וגפילטע פיש? "סור מרע" הוא השיר הראשון של להקת "א גרויסע מציאה" מתוך האלבום החדש – "התנועה לשחרור המיותר".

השיר, נותן לנו הצצה ראשונית ומסקרנת אל עולם מלא תכנים מוסיקליים ומילוליים. הלהקה מצליחה ליצור חיבור חדש ומרענן לאלמנטים מוכרים תוך שימוש במוטיבים חדשים הגורמים לשומע להתלהב. בעזרת דמיון מפותח ואנרגיה בלתי נדלית מצליחים חברי הלהקה להוציא תחת ידם הפקה מוסיקלית אשר לא משאירה אותך אדיש.

"א גרויסע מציאה" היא להקה שהוקמה לפני כשלוש שנים כדי לתת מענה לצורך של חבריה, רובם מוסיקאי עילית שחזרו בתשובה, לנגן מוסיקה קצבית, איכותית וחדישה במסגרת יהודית רוחנית, ואכן הם הצליחו בכך. הלהקה מופיעה כבר כמה שנים ברחבי הארץ, לכל סוגי הקהלים, ומקרבת לבבות עם ההומור שלוח הרסן של חבריה והמוסיקה המקפיצה והמדבקת שהם מנפיקים.

האלבום "התנועה לשחרור המיותר" הוא פריצת דרך בכל מה שקשור לשילוב בין תכנים קבליים יהודים לבין קצב ייחודי ואיכות בלתי מתפשרת של הפקה וביצוע. ­ההרכב הצליח להגיע לשילוב טבעי והומוגני בין העולמות, ומייצג סוג חדש של מוסיקה – כזה המחובר למסורת וחדשני בו זמנית.

לחצו PLAY להאזנה לשיר
[audio:https://www.chasidinews.com/audio/groyse-surmera.mp3]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים
Loading...

תגיות: , ,


תגובות (1)

  1. היי הגיב:

    אהבתי!!!!
    יפה…!

השאר תגובה

תוכן תגובה