- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

דורון ברדא בסינגל רביעי המוקדש לאביו שיחי'

דורון ברדא - אבא

הזמר דורון ברדא החל את דרכו בתעשיית המוסיקה המזרחית הכללית לפני ארבע שנים. במהלכן הוציא חמישה סינגלים מצליחים, שקיבלו מאות השמעות בכל תחנות הרדיו, קליפים ותוכניות אירוח בטלוויזיה. בעקבות ההצלחה הגדולה, חרש את כל רחבי הארץ יחד עם להקתו, באירועים ומופעים גדולים לצידם של-כל גדולי הז'אנר. שימש כסולן בתזמורת האנדלוסית. והוגדר כאחד הקולות המעניינים, המרעננים והמבטיחים בז'אנר.

ברדא, בן 36 מטבריה בן למשפחה מוסיקלית ענפה החל לפלס את דרכו אל היהדות לפני כשנה וחצי, בעקבות פטירת סבו. בעקבות כך החליט לעזוב את-כל ההצלחה הגדולה מאחריו, ולפתוח דף חדש ולשיר שירי קודש בעלי תוכן שינגעו בלבבות השומעים ויחזקו אותם בדרך ישראל סבא.

ברדא חזר לבמה ובגדול, אחרי הפריצה הגדולה במגזר הדתי / חרדי עם הסינגלים 'אני מאמין', 'ברכני' ו'אתה לי האחד' מתוך האלבום המלא שיצא לאחר בין המצרים, הוא יוצא עם סינגל רביעי הפעם השיר מוקדש לאבא. "המון שירים נכתבו עד היום על אמא – כן אמא יש רק אחת, אך גם אבא יש רק אחד, ולבקשת קהל המעריצים הוצאתי את השיר שכאמור מוקדש לכל אבא" – הוא מספר.

מילים: ארלט ספדיה I לחן: דורון ברדא I עיבוד: אבי גוטמן.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2011/06/barda-aba.mp3|titles=דורון ברדא – אבא]