החזן העולמי יחזקאל ציון עם מארז משולש חדש: "LIVE במצודה" - חסידיניוז

החזן העולמי יחזקאל ציון עם מארז משולש חדש: "LIVE במצודה"

מאת: מערכת חסידיניוז | כ״ט באייר ה׳תש״ע (13/05/10) 14:01 | חזנות | הדפס הדפס

יחזקאל ציון - LIVE

גרינטק משיקה בימים אלו מארז יוקרתי המכיל שלשה אלבומים מפוארים מבית היוצר של החזן העולמי ציון יחזקאל (ארה"ב). באוסף המיוחד אנו מגלים דיסק חדש העונה לשם "הודו לו" ובו 9 רצועות של מיטב השירים והפיוטים ביניהם לי ניסים ("בעיד ענאק"), יהי רצון ("זאן באחלם ביק") ועוד. יצוין, כי האלבום "הודו לו" בשונה מהאלבום האחרון "חנני", יכול להתאים למגוון רחב יותר של מאזינים, שכן מדובר בחומר יותר "קליל" – שירים קצרים יותר וקצביים יותר. כמעט כל השירים נכתבו ע"י הרב יצחק סונה (ציון), אחיו של החזן יחזקאל ציון.

הדובדבן שבקצפת באלבום זה, הם שני הדיסקים "LIVE במצודה". את ההופעה שהוגדרה כאחת ההופעות הטובות ביותר שהתקיימו בישראל בתחום המוזיקה הפיוטית עם תזמורת מורחבת של 14 נגנים בניצוחו של נגן הכינור הוותיק זוזו מוסא, ליוותה מקהלת החזנים המפוארת מבית "קונקשנס" (היחידה מסוגה בעולם) הכוללת מקהלת בוגרים ומקהלת ילדים. היא התקיימה לפני מספר חודשים במלון "מצודת דוד" בירושלים בהפקת ענק פרטית לכבוד בני העדה החלאבית בניו יורק ששהו בישראל.

בהופעה החיה ביצע יחזקאל את להיטיו הגדולים שירים מלפני שני עשורים ויותר כמו אל גליל בביצוע מדהים והיסטורי, את יפרח וירבה, את המחרוזת לחתן במקאם ביאת שתקפיץ ותחשמל את רחבות הריקודים, מחרוזת במקאם עג'אם, ללא מורא ("וואלה מארה") ועוד. העריכה המוסיקלית והניהול האישי מופקד מאיר פנחס, חוויה מוסיקלית לאנינים.

הפצה: גרינטק.

לחצו PLAY להאזנה לקטע 'ברוך תהיה' מתוך המארז
[audio:https://www.chasidinews.com/audio/baruch.tihiye.yechezkel.mp3]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 4.00
Loading...

תגיות: , , ,


תגובות (3)

  1. נתנאל חג׳ג׳ הגיב:

    איך משיגים אוסף?

  2. נתנאל חג׳ג׳ הגיב:

    יש ליחזקאל אחיין בשם אליהו תשמעו ותבינו כמה ה׳ יתברך אוהב את עם ישראל שנתן לעם ישראל קולות כמו של יחזקאל ואליהו האחיין.

השאר תגובה

תוכן תגובה