"והעיקר שנהנה" – איציק דדיה, התגלית המזרחית של FDD בסינגל בכורה

איציק דדיה - העיקר שנהנה

איציק דדיה מגיש את סינגל הביכורים ופורץ לז'אנר המזרחי עם שיר מיינסטרים קצבי ומקפיץ. "לא משנה מה שיהיה והעיקר שנהנה, כי מלמעלה אלוקים שומר עלינו" – מילים: ארלט צפדיה // לחן של עדי ליאון (מי שמאמין,ג'ונגל) // עיבוד והפקה מוסיקלית: דודו קומה.

איציק דדיה, בן 17 אבל את דרכו המוזיקלית החל בגיל 6 בקטעי שירה בבית הכנסת לצד סבו, ששימש כחזן ביה"כ. כמו כן, השתתף בתחרויות זמר שונות כילד וזכה תמיד במקום הראשון. תוך כדי הופעותיו השונות כילד הוגדר איציק דדיה ע"י מכריו כ-"חוזליטו" של איזור הדרום.

לקראת סוף הילדות הופיע איציק דדיה תקופה קצרה במסגרת להקת הקינדערלך – להקת הילדים של ישראל, אשר זכורים מהדואט עם עידן יניב "שלום עליכם". איציק דדיה, תושב נתיבות שבדרום, בן למשפחה דתית אשר כל מהוויו הם לחבר ע"י מוסיקה בין הזרמים השונים בישראל ומחוצה לה.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2010/06/veaikarshenehne-itzikdadya1.mp3|titles=veaikarshenehne-itzikdadya1]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה