בית ההפקות המוסיקלי מתאחד על במה אחת: YBC LIVE! 3

YBCLIVE3

כבר שלוש שנים שאלי גרסטנר, האיש שעומד מאחורי ההרכבים המוסיקליים המפורסמים במוסיקה החסידית האמריקאית (החבר'ה, מנוחה, פרחי בני הישיבות – YBC), יוזם ומפיק את אירוע חוהמ"פ בקווינס קולג' בניו יורק, שבמרכזו נמצאים מקהלת הישיבה בויס ושאר הרכביו. בשנתיים האחרונות ניצל גרסטנר את ההזדמנות להקליט את האירוע ולשווק אותו, השנה כבר הוזמן הציבור 'להיות חלק מההיסטוריה שלYBC LIVE! '.

אלבום ההופעה החיה, – YBC LIVE! 3 משווק כתקליטור DVD לצפייה ו/או כאלבום כפול להאזנה. לצד מקהלת הישיבה בויס, מופיעה גם חבורת מנוחה, דוד שטיין ויעקב מרדכי גרסטנר בהופעת סולו ראשונה. יוסי ניומן מנצח על המקהלה, תזמורת 'ישיש' על 20 נגניה בניצוחו של אלי גרסטנר מלווה את המופע וכמובן את האלבום.

כדאי לשים 'אוזן' על כישרון צעיר המתגלה כאן ברוב הדרו, יעקב מרדכי גרסטנר, סולן מקהלת הישיבה בויס, ('האח של') שפוצח בקריירת סולו עם שיר חדש. לאלבום מצורפות שתי גרסאות רימיקס: 'שבחי' של הישיבה בויס ו'ובא לציון' של להקת מנוחה, במקביל, ניתן לצפות ב DVD בקליפים משעשעים מהווי החיים של חברי המקהלות.

האלבום החדש יביא אליכם הביתה את הקולות והריקודים, האפקטים והמוסיקה המקפיצה של אלי גרסטנר. ל DVD החדש מצורפים גם קטעי בונוס מיוחדים, פספוסים וכן הצצה נרחבת אל מאחורי הקלעים של המופע.

הפצה: גרינטק.

לחצו PLAY לצפייה בקטע מתוך הDVD

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה