שמואל בן עטר חוזר אל המיקרפון, הפעם ברדיו קול חי

שמואל בן עטר

ביום חמישי הקרוב זה יקרה: שמואל בן עטר, מי שמזוהה יותר מכל עם 'ערוצי הקודש' הפיראטיים, יחזור למקום הכי אהוב עליו: הכסא שמאחורי המיקרופון.

שמואל בן עטר הפך לאייקון שליווה את המאבק בערוצי הקודש, לאחר שנגזר עליו עונש מאסר, בעוון תפעול ערוץ קודש. בן עטר, שחולל מהפך בתחום הרדיו, טען כל השנים כי הממסד הרשמי רודף אותו, מכיוון שהוא חושש שהתחנות, שהפכו לתחנות הבית של רבים, יביאו אנשים לחזור בתשובה. גם כלפי הממסד הש"סי ותחנות הרדיו החרדיות הוא היה מלא טענות כרימון: חוסר העזרה, אוזלת היד, ואי הכשרת התחנות בהן שידר, הפכו אותם בעיניו, לאשמים לא פחות בכניסתו לכלא.

לאחר ריצוי של מספר חודשי מאסר, יצא בן עטר, לפני כחודשיים, מהכלא וזכה לחיזורים מצד תחנות הרדיו החרדיות. מקומו הטבעי, לכאורה, הוא רדיו 'קול ברמה', בעל האוריינטציה ספרדית חרדית, המיועדת לקהלים אליהם פונה בן עטר. אלא שלמרבה ההפתעה, בימים האחרונים הודיע בן עטר, כי פניו מועדות דווקא לרדיו 'קול חי'.

בן עטר ישדר מידי יום חמישי בלילה תכנית שתלווה בהמון מוזיקה מזרחית, מקאמים, וסגנון מוזיקה שנשמע עד היום רק בערוצי הקודש, אותם תיפעל עד לא מכבר. את התוכנית יפיק בנו, יוסי בן עטר, שמפיק גם את דוד חכם בקול ברמה במוצ"ש.

ביצועים נוספים

בקרוב נשוב לפעילות תקינה