- חסידיניוז - https://www.chasidinews.com -

פרוייקט אבא לקראת סיום: מקבץ שירים אחרון

לקראת הערב הגדול במוצ"ש הקרוב באולמי לבונה בת ים (לגברים בלבד) הצטרפו ברגע האחרון מספר אמנים מובילים שלא יכלו להחמיץ השתתפות בארוע מכונן שכזה: עמ"י (או עמי מימון) מחבק את אבא.

שאול חיון- אבא

שאול חיון, הזמר החקיין והבדרן, בעל רקורד של למעלה מ30 תקליטורי שמע וצפיה – נענה בחיוב למבצע הענק של עמ"י מחבק את אבא וגם הוא כמו אומנים מובילים בז'אנר המזרחי- חסידי שר שיר לכבוד אבא.

"אין כמו אבא בעולם ובמיוחד אין כמו אבא שלי. אבא זו מילה המורכבת מאהבה, דאגה, חינוך, פרנסה ובקיצור: מהכל" – הוא אומר. את המילים והלחן כתב רועי גולן.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2011/12/hyun-aba.mp3|titles=שאול חיון – אבא]

נתנאל ישראל - אבא

גם נתנאל ישראל מצטרף לפרויקט של עמ"י מחבק את אבא עם שיר שקט ומדהים. "אחזיק חזק בשתי יידיך אני פוסע בשבילך, תמיד אהיה כאן לצידך אבא". מילים ולחן: יעקב מנשה, עיבוד: יוסי ורסנו.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2011/12/netanelisrael-aba.mp3|titles=נתנאל ישראל – אבא]

אמיר אליהו - אבא

אליהו אמיר לא נח לרגע ויוצא עם סינגל שני מתוך אלבום חדש ומקורי. 'אבא' – זה שמו של כמובן. את השיר כתבה אישתו לאה אליהו, את הלחן הלחין אמיר אליהו בעצמן, כשעל העיבוד אודי דמארי.

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2011/12/amireliyahu-aba.mp3|titles=אמיר אליהו – אבא]