יואלי פאלקאוויטש מפציע באלבום בכורה: מהר

יואל פאלקאוויש - מהר

זה היה בגיל שמונה בלבד, שהקהל שם לב לנוכחותו של יואלי פאלקאוויטש כשהופיע עם המקהלה של הישיבה בה למד. הבקשות להופיע בשמחות החלו להגיע בהדרגה, אבל רק אחרי שהתחתן החל לקחת את העניין ברצינות. עם הזמן יואלי הופיע באינספור שמחות, נצפה באלפי קטעי וידאו וכן השתתף באלבום 'אמן ואמן' שיצא לפני כשנתיים. בכל פרוייקט חדש שנטל בו חלק, קהל האוהדים הלך וגבר.

לאחר כל זאת, יואלי הרגיש מוכן להשקת אלבום הבכורה אשר עשוי להגדיל את קהל האוהדים בעשרת מונים – כל זאת כשהוא רק בן 28. מיטב אנשי התעשייה נטלו חלק בהפקת האלבום, שמכיל עשרה לחנים של טובי המלחינים: יוסי גרין, איצי וואלדנר, אלי לאופר, שלמה קאליש, חיים הרטמן ור' משולם גרינברגר.

מפיק האלבום, יוסי רובין עשה כמיטב יכולתו שהשירים ישמעו מלוטשים במיוחד, לשם כך נטל את טובי המעבדים: רובי בנט, יהושע פריד ויואלי דיקמן. גם חלקם של המקהלות לא נפקד, ונטלו בהם חלק מוישי רוט, אלי לאופר, רובי בנט, יואלי דיקמן, יואלי הורביץ ומקהלת שירה.

את האלבום מפיצה בארצות הברית חברת 'ניגון'.

לחצו PLAY להאזנה למיקס משירי האלבום[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2012/03/falkowitzpromo.mp3|titles=יואל פאלקאוויטש – מהר]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה