לזכר חיים פייגנבאום ז"ל: נפתלי אברמסון בשיר חדש - חסידיניוז

לזכר חיים פייגנבאום ז"ל: נפתלי אברמסון בשיר חדש

מאת: מתי שיינברג | כ״ט באדר ה׳תשע״ג (11/03/13) 10:45 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

נפתלי אברמסון - חיים

נפתלי אברמסון הוא שם מוכר בתעשיית המוסיקה היהודית. שלושה אלבומי מוסיקה משובחים הנפיק בעשור וחצי והאחרונים בו נטלו חלק מיטב העוסקים במלאכה וכן התארחו זמרים מוכרים כמו: חיים דוד סרצ'יק, אהוד בנאי ואהרן רזאל.

חיים פייגנבאום ז"ל היה המקים והסולן של להקת עומק הדבר הממוקמת בארצות הברית והוציאה שני אלבומי מוסיקת רוק יהודית מהוקצעת. במקביל, זמן קצר אחר חתונתו חלה חיים במחלה קשה ל"ע. כשראה את המצב הקשה בו נמצא ונמצאים רבים במצבו, הקים קרן תמיכה לחתנים צעירים שחלו ל"ע ולא יכלו לעבוד ולשלם את המשכנתא. למרבה הצער, חיים נפטר בטרם עת ולא זכה לראות את הקרן יוצאת לדרך.

הקשר של חיים ז"ל ונפתלי יבלט"א לא עמוק במיוחד, מעבר לכך שהם ניגנו ביחד פעם, נפתלי היה לחוץ וחיים ישב בצד ברוגע ולמד חסידות. "הוא פשוט השאיר עליי רושם בתור זמר ויותר בתור בנאדם, כך שהחלטתי להלחין שיר לזכרו" – מספר נפתלי – "השיר הזה גם נתן לי מוטיבציה להקליט מחדש בפעם הראשונה מזה כמעט 5 שנים, למרות שבשנים האחרונות אני עדיין מנגן ומלחין כל הזמן".

השיר הופק מוסיקלית ע"י עמית גולן ואף הוקלט באולפנו שבירושלים.

כל ההכנסות מהשיר קודש לקרן יחי שהוקמה לזכרו של פייגנבאום.
השיר ניתן לרכישה באתר מוסטלי מיוזיק http://www.mostlymusic.com/chaim.html
או בiTunes: http://phobos.apple.com/WebObjects/MZStore.woa/wa/viewAlbum?id=613279095

לחצו PLAY להאזנה לשיר[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2013/03/naftali-chaim.mp3|titles=נפתלי אברמסון – חיים]

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה