מופע קיץ בחברון: עמיר בניון עומד בשער גן עדן

עומד בשער גן עדן – עמיר בניון פותח את הקיץ במופע מיוחד ומרגש בשדה מערת המכפלה בחברון.

דרכו האמנותית של עמיר בניון הובילה אותו אל מרכז השירה העברית העכשווית, אותה הוא משלב עם החיבורים והנגיעה המיוחדת לו בלב המורשת והמסורת היהודית. אין פלא, לכן, שהוא בחר לפתוח את הקיץ במופע מיוחד, שיערך תחת כיפת השמים באחד המקומות המיוחדים בעולם – ליד מערת המכפלה.

השדה ליד מערת המכפלה, שאותו לפי המסופר בתורה קנה אברהם אבינו, הוא – לפי המסורת והקבלה – "פתח גן עדן". כאן, בשדה המכפלה, תתקיים ההופעה המקורית והמיוחדת של עמיר בניון, שכמו מילות שירו הידוע, “יעמוד בשער” גן עדן ויעניק לקהל חוויה שמיימית באתר היהודי הקדום בעולם, מול החומות המרשימות של המבנה היהודי השלם בן 2000 השנה.

לקהל הרחב צפויה הפעם הפתעה מיוחדת, אותה מכין הצוות המנוסה ביישוב היהודי בחברון המפיק את הערב: ההופעה תכלול חוויה אור קולית מיוחדת, מול קהל שיהנה מישיבה במקומות מוסדרים ומרווחים. המחיר – 50 ש"ח בלבד לאדם. הצירוף המיוחד של המקום, השעה והאמן, יעניק למשתתפים חוויה מיוחדת, שכמוה טרם נראתה בארץ.

פרטים נוספים במוקד המידע 1-800-400-456

עמיר בניון בחברון

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

שוע רוז בסינגל חדש לכבוד תכלית הבריאה: "שבת"

האם אנו אי פעם עוצרים ומבינים שהשבת היא התכלית של כל בריאתו של הקב"ה? הסיבה לכל דבר בעולם היא השבת. הכל נברא כדי שנקבל את מתנת השבת. שוע רוז הפך את זה לשיר, אותו כתב והלחין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה