מקהלת פרחי ישראל השיקה את אלבומה השני - חסידיניוז

מקהלת פרחי ישראל השיקה את אלבומה השני

מאת: מערכת חסידיניוז | ד׳ בתמוז ה׳תשע״ג (12/06/13) 13:17 | חדשות מוזיקה יהודית | הדפס הדפס

פרחי ישראל - צילום עדי לוין

גבעת שמואל כולה התקשטה לרגל מופע ההשקה לאלבום השני "ושמחת" של להקת פרחי ישראל, הלא היא הלהקה הייצוגית של גבעת שמואל, האירוע התקיים בבית העם בעיר. שם האלבום מהווה למעשה את מהות המקהלה "ושמחת בכל הטוב" בכל הופעותיה משתדלת המקהלה לשמח ולשמוח ולקדם את תרבות השירה בעיר ומחוצה לה.

במשך למעלה משעה ביצעה הלהקה את מיטב הלהיטים מתוך האלבום החדש, ואירחה לדואט את החזן הצבאי הראשי שי אברמסון, שאף חגג את יום הולדתו באותו ערב "אני רואה בהמשך שיתוף הפעולה עם הלהקה חשיבות רבה לחיזוק הקשר והגשר הערכי והתרבותי עם צבא העם…", אמר אברמסון. דגש רב הושם גם על בחירת השירים המוכרים יותר, הילדים ומנהלי הלהקה יצרו עיבודים קוליים ומוזיקליים חדשים, שדרגו והפכו אותם למוצר מוזיקלי מרשים ומפתיע עוד יותר.

את הילדים ליווי ועודדו הורים ובני משפחה, ראש העיר יוסי ברודני השוויץ במקהלה הייצוגית של עירו והבטיח להמשיך לסייע לה לשגשג, צחי פינפטר אבא של אחד הילדים הפיק קליפ מושקע ומשעשע ועו"ד צבי ילינק, אב אחר, נשא דברים בשם ועד ההורים ובוגרי המקהלה הריעו לדור הנוכחי.

עוד השתתפו: מ"מ ראש העיר יעקב ויליאן, אילנה בן ישי ויוסי פלג מהאגף לתרבות תורנית במשרד החינוך, זאב מורגנשטרן יו"ר הנהלת המתנ"ס, הרב דוד וקסלר מנהל בית הספר 'מורשת מנחם' בעיר.

מנהיגי המקהלה מאיר גבאי – מלחין ומנהל מוסיקלי וארנון גולדברג המנהל האומנותי הודו בנאום משותף ונרגש לילדים שמשקיעים בכל שבוע מספר שעות כדי לשיר. "אנו רואים בעבודה עם הילדים שליחות חשובה וסיפוק רב מהתפתחותה וקידומה המקצועי" אמרו השניים, לקול תשואות הקהל שגדש את בית העם. מקהלת 'פרחי ישראל', פועלת כחלק מפעילות מתנ"ס מרחב והמחלקה לתרבות תורנית.

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה