מועצת השירה היהודית מגישה: שרים נוסטלגיה לנשמה - חסידיניוז

מועצת השירה היהודית מגישה: שרים נוסטלגיה לנשמה

מאת: מערכת חסידיניוז | י׳ במרחשון ה׳תשע״ד (14/10/13) 10:00 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

מועצת השירה היהודית - שרים נוסטלגיה לנשמה

הפרויקט המוזיקאלי החדש והמסקרן של ישי לפידות, שנותן כבוד לנוסטלגיה של המוזיקה היהודית – כבר כאן. לאחר שחברי 'המועצת' סיימו את הצילומים ל-DVD של המופע המיוחד בצוותא ת"א, הם משיקים אלבום בכורה: 'שרים נוסטלגיה לנשמה'.

מועצת השירה היהודית הוקמה כאמור ע"י ישי לפידות והמפיק יוחאי כפיר, לפידות מפורצי הדרך במוזיקה היהודית בשתי העשורים האחרונים, עם הרכב הדאנס הפופולארי 'אוף שימחעס', להקת הילדים של ישראל 'הקינדרלעך', ו- 'יא בא ye' – להקת רוק יהודי.

את המועצת מלווה המנהל המוזיקאלי מאסטרו יוני אליאב, אשר אחראי בין היתר על העיבודים הרעננים, יחד עם ההרכב המקצועי אשר לא לחינם הינו מהמבוקשים באירועי המגזר בשנים האחרונות.

ישי לפידות מספר: "רק לאחרונה הרשתי לעצמי להגשים חלום לא חדש, לחזור אל הזמנים בהם הלב דיבר. ימים שבהם היית צריך להפריש קצת יותר זמן, והרשית לעצמך לשבת ולהתענג על ניגון. ניגון שאט אט תפס מקום נכבד בחדרים של ליבך. זמנים בהם לא נצרכת לאפקטים חשמליים ודיגיטליים, לא נזקקת לאפקטים ויזואליים מהממים, זמנים בהם נתת לנפש שלך להתעלות רק מתוך ניגון מתוק שידע לאט ובביטחון, בנחת ובשמחה – להתנחל אצלך בלב".

האלבום החדש מכיל עשרה רצועות של מיטב הלהיטים הנוסטלגיים, המחולקים למחרוזות, לפי הסגנון; שמחה, כיסופים, פרחי, קרליבך, מזרחי, לדינו, ישיביש ועוד.

לחצו PLAY להאזנה למחרוזת קרליבך מתוך האלבום

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , , ,


תגובות (2)

  1. הודיה אלמליח הגיב:

    שיר ממש מאלף ,אין על הקינדלך

השאר תגובה

תוכן תגובה