אביחי פז גרינוולד באלבום חדש: לעולם לא תדע! - חסידיניוז

אביחי פז גרינוולד באלבום חדש: לעולם לא תדע!

מאת: יוסי אשרי | י׳ במרחשון ה׳תשע״ד (14/10/13) 11:01 | אלבומים חדשים | הדפס הדפס

אביחי פז גרינוולד - לעולם לא תדע

לאחר כשלוש שנים אחרי צאת אלבומו הראשון 'לצאת אל העולם' שכלל את הלהיטים 'לצאת אל העולם' בדואט עם יהודה סעדו, 'אמונתי' ו'אתה איתי', שעדיין מתנגנים בתחנות הרדיו השונות, אביחי משחרר כעת את אלבומו השני 'לעולם לא תדע' הכולל 10 רצועות קסומות.

במסע אל האלבום 'לעולם לא תדע', אביחי נחשף להמון הפתעות מרגשות ולא צפויות שקרו לאורך הדרך ויצרו את הלך הרוח של האלבום. למסע הזה הצטרפו חברים, מוסיקאים, יוצרים ונגנים מיוחדים ומוכשרים כגון: ארז לב ארי, חיליק פרנק, נאור כרמי, אורן צור, נדב בכר, אסף זמיר ועוד. כך יצא חיבור מיוחד ומרתק בין סגנונות מוסיקלים שונים. בין ניגונים חסידיים עם חיליק פרנק מצד אחד למוזיקה אנדלוסית וטורקית שאביחי מאוד אוהב מצד שני.

כמו באלבומו הראשון, גם באלבום הנוכחי אביחי מחבר בין "אשכנזיות" ל"מזרחיות", בין מוסיקה "יהודית" למוסיקה "ישראלית מודרנית" ושוב מראה שהשילוב בין מה שנראה כביכול כניגוד מושלם, יכול להפוך לדבר אחד שלם, מגוון, צבעוני ומיוחד.

באלבום ניתן למצוא טקסטים מוכרים שאביחי הלחין, כגון 'עד אנה' (שיצא כסינגל ראשון מהאלבום) שנכתב ע"י גדול המשוררים והפייטנים אשר מזרחי ז"ל, 'י-ה ריבון' שנכתב ע"י רבי ישראל נג'ארה וקיבל לחן מתובלן בהשפעה טורקית, טקסטים מהמקורות כגון 'שלום עליכם' עם מנגינה שלמד מסבו שהביאה מגרמניה ואביחי העניק לה את האינטרפציה שלו יחד עם חיליק פרנק, וכמובן טקסטים ולחנים מקוריים של אביחי עצמו.

מופע השקה חגיגי עם אורחים מיוחדים: חיליק פרנק ואהרן רזאל, יתקיים אי"ה במוצ"ש ויצא, ו' כסלו תשע"ד, בז'ראר בכר, ירושלים. פתיחת דלתות 20:30, תחילת מופע 21:00

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'שלום עליכם' מתוך האלבום

לחצו PLAY להאזנה לשיר 'י-ה ריבון' מתוך האלבום

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים ממוצע: 5.00
Loading...

תגיות: , , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה