חוגגים את מורשת הרבי מליובאוויטש: "הפיצו אור"

לרגל ג' בתמוז, יום השנה השלושים להסתלקות הרבי מליובאוויטש , 'תודה לך השם' גאים להכריז על השקת הסינגל המרגש – "הפיצו אור". השיר מציג שיתוף פעולה בין שני אמנים בינלאומיים: הזמר והיוצר אלכס קלייר, ששיריו נוגעים בקהלים גדולים ברחבי העולם, ו'מתיסיהו', שהמוזיקה שלו תמיד העבירה את המסרים היהודיים העמוקים ביותר. שיר זה מהווה מחווה למורשת המתמשכת ולתורתו של הרבי, שגישתו ממשיכה לעורר השראה ולהנחות רבים.

"הפיצו אור" מבטא את מהות משימתו הכפולה של הרבי: להפיץ אור, אהבה ומודעות לה' הן כלפי חוץ, לעולם, והן כלפי פנים, אל תוך החלקים העמוקים ביותר של לבנו. השיר מהדהד את קריאתו של הרבי לפעולה, ומפציר בנו להביא את בשורת הציפייה למשיח לכל פינה בעולם.

הסינגל החדש שהולחן על ידי האחים בלומשטיין, הוא קריאה להצית מחדש את להבת תורתו של הרבי בתוכנו. בעוד אנו מציינים את ג' בתמוז, השיר "הפיצו אור" הוא תזכורת למשימתנו המשותפת, להביא אור לעולם ולזרז את ביאת המשיח.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

מוטי ויזל ואברימי לונגר שרים: בסוד קדושים

מוטי ויזל ואברימי לונגר מתאחדים בפרויקט מיוחד לחידוש הניגון הקדוש של ר׳ מרדכי מנדבורנא זצ"ל. את הרעיון הגה מוישי מנדלסון שגם עיבד את השיר יחד עם שרוליק אחיו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

איציק אשל וחברים בהילולת האור החיים הקדוש

הזמר איציק אשל מארח את מיטב האמנים: יחיאל נהרי, משה דואק, אליה והב, דוד חפצדי, אהרון נחמן אשל, חיים אביטל וציון גולן לשיר חדש לרגל יום ההילולה של האור החיים הקדוש ר' חיים בן עטר זיע"א.

להאזנה ←
שירים חסידיים

ישראליק בש בגרסה אלקטרונית ללהיט 'גאולה'

לרגל חג הגאולה י"ב-י"ג תמוז, אותו מציינים בחסידות חב"ד לרגל יום שחרורו מהמאסר של האדמו"ר השישי – הרבי הריי"צ זצ"ל, משחרר הזמר החב"די ישראליק בש גרסה משלו ללהיט הענק "גאולה"

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה