סינגל חדש לשוהם שמחי: "אתה לי ארץ"

שוהם שמחי - את לי ארץ

בדרך להשקת אלבומו החדש בסוף הקיץ, משחרר שוהם שמחי גרסה מפתיעה, מרגשת ומלהיבה ללהיט אתה לי ארץ של יורם טהרלב. לפני כמה חודשים בשיאו של חורף שבושש להגיע, הפיץ שוהם בלדה נוגעת ללב, אף היא מתוך האלבום החדש – גשמי אורה, שיר תחינה ותפילה למרומים למען הורדת גשמים.

כעת מוגש סינגל חדש, אתה לי ארץ שנכתב בשלהי שנות השמונים. המילים היפות של יורם טהרלב, הלחן של נורית הירש והביצוע הנוכחי בעיבודו של נדב ביטון הם צלילים נעימים שמתדפקים כמעט מעצמם על כל אוזן ישראלית יהודית. שוהם שמחי נטל את השיר וללא ספק השביח אותו,

הפרשנות החדשה לוקחת את המאזין למסע בין תרבויות ומשמעויות. הדברים המיוחסים להובלה ומנהיגות בכוונה המקורית של השיר, הומרו לסיור במחוזותיה היפים של ארץ ישראל, בימים בהם הכול היה תמים ופשוט יותר. אתה לי ארץ החדש, מהווה שיר געגועים וכמיהה לארץ המובטחת ולבוא הגאולה. התוצר הווקאלי המיוחד שלפניכם, קולות הליווי וההרמוניה המוסיקאלית ירגשו את כל מי שעדיין אוהב את הארץ הזאת. אז תתרגשו.

לחצו PLAY להאזנה לשיר

[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2010/05/shohamsimchi-AtLiEretz.mp3.mp3|titles=shohamsimchi-AtLiEretz.mp3]

ביצועים נוספים

גלריות

גלריה: כ-8000 איש בהדלקה המרכזית בעיר צפת

במהלך הערב הופיעו על הבמה המרכזית גדולי הזמרים ואומנים: שלמה כהן, חיים ישראל, שולי רנד, נפתלי קמפה, חיליק פרנק, ביני לנדאו, נער הפלא בנצי קלצקין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה