החזן אהרון שלמה וייסמן משיק אלבום כפול: 'שומע קול בכיות'

אהרן שלמה ויסמן - שומע קול בכיות

החזן אהרון שלמה וייסמן בעל קול הטנור המשובח, מביא בשורה ובונוס לחובבי החזנות העתיקה והחדשה. 'שומע קול בכיות' משלב מוסיקה חזנית משנות דור, לצד מוסיקה בת דורנו וניגוני קרליבך וחצרות חסידים. האלבום מגוון, ולא בכדי. "הקהל שבע מקטעי חזנות כבדים" מסביר וייסמן, "אנחנו רוצים לשמר את החזנות הקלאסית מצד אחד, לאפשר מצד שני גם לצעירים להתחבר ולהאזין לקטע עד תומו".

הפתרון יצר את השילוב – מוסיקת חזנות 'קלה' מבלי לוותר גם על החזנות שעליה גדל החזן, חזנות הקלאסית. מי שמתגעגע למוסיקה של פעם, זאת שהייתה נשענת על התפילה והתפילה עליה, ימצא באלבום קטעי חזנות איכותיים המבוססים על קטעים מוכרים.

באלבום יצירות של וידר, שנקר, רוזנבלט, מלבסקי ופינצ'יק לצד קרליבך, דוד ורדיגר ומודז'יץ. הדיסק כולל עשר רצועות ומצורף אליו דיסק בונוס: 3 קטעים מרגשים וקטע אחד סוחט דמעות לצפייה ("קהילות הקודש" בביצוע מיוחד ומקורי).

הפצה: גרינטק.

לחצו PLAY להאזנה לקטע 'ולירושלים עירך' מתוך האלבום
[audio:https://www.chasidinews.com/audio/yerushalim.vaisman.mp3]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה