המשפחה המוסיקלית בדרך לאלבום חדש: משפחת חוטר – 'במרום' - חסידיניוז

המשפחה המוסיקלית בדרך לאלבום חדש: משפחת חוטר – 'במרום'

מאת: מערכת חסידיניוז | כ״ו בטבת ה׳תש״ע (12/01/10) 11:34 | שירים חסידיים | הדפס הדפס

במשפחת חוטר מרמת הגולן המוסיקה מושרשת ומבוססת. לפני 7 שנים נרצח אחד האחים, גבריאל הי"ד בפיגוע בישיבת עותניאל בליל שבת פרשת שמות עם שלושה מחבריו כשהוא בן 17 שנים בלבד.

"לאורך מסע ההלוויה והשבעה הרגשנו צורך לבטא את הרגשתנו בשירה, נראה לנו שזה בזכות הרב שלמה קרליבך שהוריד לעולם את העובדה שאפשר וצריך לשיר בכל מצב גם כששמח ואפילו כשעצוב". אנשים שבאו לנחם את המשפחה, הרגישו את העוצמה של העניין וביקשו שנקליט להם את השירים ששרנו.

אך טבעי היה שלאירוע האזכרה בתום שנת האבל הראשונה, הושק דיסק בשם "הקול החסר" ע"ש קולו החסר של גבריאל. "שלשת האחים", מספר בן ישי חוטר, "שרנו תמיד בהרמוניה ולאחר הרצח, קולו של גבריאל חסר גם בשירה שלנו". במקום הקול של גבריאל שנדם, הכניסו האחים צ'לו המזכיר בנהימתו קול של אדם. שני האחים יצרו קשר עם יונתן רזאל ובקשו ליצור עמו שני דיסקים- "אחד עצוב ואחד שמח".

בתום עבודה של ארבע שנים יצרה השלישייה דיסק חדש – "בעצם זריחה". השירים בדיסק מבטאים את שמחת החיים הקיימת במשפחה המוסיקלית, למרות ועל אף החסר הגדול. הסינגל הראשון, במרום, בביצוע בן-ישי וספי חוטר, מוגש לכם כעת לקראת צאת האלבום המלא בקרוב. את הלחן כתבו בן ישי ויונתן רזאל, העיבוד והניהול המוסיקלי של יונתן רזאל.

לחצו PLAY להאזנה לשיר
[audio:https://www.chasidinews.com/audio/choter-Bamarom.mp3]

משפחת חוטר

דירוג כתבה: כוכב אחדשני כוכביםשלושה כוכביםארבעה כוכביםחמישה כוכבים
Loading...

תגיות: , , , ,


השאר תגובה

תוכן תגובה