להיט חסידי: אברהם פריד – "כי הרבית"

השיר שהלחין הרב אברהם מלוביצקי, חסיד סלונים, יצא לפני כמה חודשים באלבום שהוקלט בשמחת בית השואבה של ויז'ניץ והפך מיד ללהיט חסידי גדול.

מאז הפך ללהיט, מושר ניגון "כי הרבית" בחצרות חסידים, ישיבות ליטאיות וישיבות דתיות לאומיות. היה זה עניין של זמן עד שהשיר שמנוגן כמעט בכל חתונה ושמחה, יתחבר עם מבצע בעל קול ונשמה יהודית וכעת זה קורה. אברהם פריד מגיש את הלהיט המרגש בעיבוד חדש של יובל סטופל. זו הפעם הראשונה שהשיר מוקלט באופן רשמי באולפן, לאחר שקיבל את אישורו של המלחין להקלטת השיר.

המילים לקוחות משיר הייחוד ליום ראשון: "כי הרבית טובות אלי, כי הגדלת חסדך עלי ומה אשיב לך והכל שלך, לך השמים אף ארץ לך.. ואנחנו עמך וצאנך וחפצים לעשות רצונך".

הלחן החסידי המרשים, העיבוד היהודי המבריק והביצוע מתוך עומקי הנשמה, הופכים את הסינגל החדש של אברהם פריד, לשיר שיתנגן כעת מעל כל במה אפשרית.

לחצו PLAY להאזנה לשיר
[audio:https://www.chasidinews.com/wp-content/uploads/2010/01/Ki-Hirbita.mp3|titles=Ki-Hirbita]

ביצועים נוספים

שירים חסידיים

אבי הס בסינגל כיסופים חדש "מקדש מלך"

הזמר והיוצר אבי הס (השבת, לעלות בהר, לישועתך) משחרר סינגל חדש מלא בתקווה וציפייה לירושלים הבנויה "מקדש מלך" אותו הלחין מול חומות העיר העתיקה . העיבוד וההפקה המוזיקלית של אבי בעצמו.

להאזנה ←
שירים חסידיים

יענקי היל בסינגל חדש: "פשוט לחיות"

הלחימה בדרום בעיצומה, רוחות מלחמה נושבות בצפון, בתוך סערת הרגשות שאופפת את כולנו, משחרר יענקי היל סינגל חדש ״פשוט לחיות״, מילות השיר, שהולחן ונכתב על ידי המעבד אלי קליין.

להאזנה ←

בקרוב נשוב לפעילות תקינה